Wyszukiwarka
Biustonosze miękkie z fiszbiną, agio milano, biustonosze soft

Biustonosze miękkie

Bezfiszbinowe
Usztywniana miseczka termicznie kształtowana wraz z fragmentem obwodu jako jej integralnej części sprawia, że te biustonosze nie potrzebują fiszbin. Dzięki braku usztywnień, te modele są idealną propozycją dla kobiet aktywnie uprawiających sport.
Z pewnością biustonosz bezfiszbinowy spełni też rolę tzw. „pierwszego stanika” dla nastolatki, a także będzie doskonałym rozwiązaniem dla pań lubiących spać w bieliźnie.

Big Soft z fiszbiną
Biustonosze, w których nie ma żadnych elementów usztywniających miseczkę, dzięki czemu doskonale dopasowują się do biustu. Dodatkowy panel boczny idealnie zbiera i wygarnia biust do środka. Fiszbiny pomagają korygować i utrzymać biust. Model wykonany z delikatnych koronek lub tkanin wzmocnionych od wnętrza siateczką stabilizującą. Tył stanika w kształcie litery ,,U” dyskretnie modeluje kobiece niedoskonałości. Szerokie i stabilne ramiączka gwarantują komfort noszenia.

Small Soft
Koronkowe biustonosze miękkie z półtransparentną miseczką, która w naturalny sposób unosi piersi. Staniki nie posiadają bocznych fiszbin i są idealnie wyprofilowane od strony pachy. Obwód jest stabilny i dwuwarstwowy. Biustonosze koronkowe Small Soft to niezwykle zmysłowa propozycja dla kobiet z mniejszym biustem.

Bralette Top
Jednoczęściowe bezfiszbinowe biustonosze wykonane z innowacyjnej przewiewnej pianki. Miękkie i ultrawygodne braletki podtrzymują biust jednocześnie dając poczucie lekkości. Perforowana wewnętrzna strona miseczki przepuszcza powietrze i zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Biustonosze Bralette top zostały stworzone z myślą o kobietach, które chcą wyglądać elegancko i seksownie jednocześnie nie rezygnując z wygody jaką zapewnia bielizna sportowa. Dla fashionistek śledzących obowiązujące trendy i lubiących wychodzić poza ramy standardów, Bralette Top mogą być alternatywą dla crop topów. Biustonosze Bralette top efektownie sprawdzą się jako element stylizacji noszone bezpośrednio pod marynarką lub rozpięta koszulą.