Wyszukiwarka
Biustonosze termicznie kształtowane push up, agio milano

Biustonosze termicznie kształtowane

Biustonosz My Body Push Up
Biustonosz damski z termicznie wtopioną wkładką push up wypełnioną nowym rodzajem żelu o mniejszej płynności, dzięki czemu stanik utrzymuje i formuje idealny i bardziej płynny kształt. Biustonosz reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do kształtu biustu pod wpływem jego ciepła. Wnętrze miseczek jest naturalne w dotyku, delikatne jak kobiece ciało, co daje uczucie drugiej skóry. Miseczka jest głębsza i pojemniejsza, dobrze zamyka pierś od strony pachy a jej kształt jest idealny do głębokich dekoltów. Biustonosz push up My Body sprawdzi się zarówno na jędrny biust jak również ten bardziej „zmęczony”. Model tego stanika jest bardzo często wybierany przez kobiety, które poszukują naturalnego uniesienia biustu np po karmieniu piersią. Biustonosz My body, podobnie jak pozostałe modele Agio, jest niewiarygodnie lekki.

Biustonosz Soft Touch Up
Miseczka z termicznie wtopioną satynową wkładką push up. Lekka konstrukcja stanika z delikatną wkładką bez wypełnienia pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dodatkową zaletą jest perforowana wewnętrzna strona miseczki zapewniająca uczucie świeżości i komfortu. Miseczka biustonosza dobrze zamyka pierś od strony pachy, jest mniej zabudowana od góry. Kształt miseczki idealnie eksponuje biust podtrzymując go od spodu. Biustonosz Soft Touch Up to stanik push up szczególnie polecany latem kiedy chcemy podkreślić biust i jednocześnie czuć się w bieliźnie lekko i przewiewnie.

Biustonosz Magic Up
Biustonosz damski z termicznie wtopioną wkładką push up wypełnioną żelem, który pod wpływem ciepła kobiecego ciała dostosowuje się do kształtu piersi, unosi je i lepiej eksponuje biust. Biustonosz lekki i delikatny w dotyku zapewnia ogromny komfort użytkowania. Kształt miseczki plunge jest idealny do głębokich dekoltów – efekt uniesienia piersi „jabłuszka”. Miseczka polecana na jędrne piersi, mniej zabudowana.