Darmowa dostawa od 250 zł| Szybka dostawa 1-3 dni robocze| Odroczone płatności Paypo

Wyszukiwarka
Obraz

Jak Agio poznało Rakiety?

To już wiecie, że jesteśmy maleńką, rodzinną firmą, która produkuje najwygodniejszą bieliznę damską i wiecie, że w rodzinie nie ma sekretów. Łączymy się nie tylko pracując, tworząc agio, ale jesteśmy obecni też wzajemnie w naszym życiu prywatnym.

We wrześniu 2023 roku przyjaciółka naszej projektantki zachorowała na raka piersi. Śledziliśmy przebieg jej choroby, wspieraliśmy, a w biurze zaczęliśmy się zastanawiać co możemy jako Agio zrobić dla naszych klientek, dla chorych onkologicznie kobiet. Innymi słowy zaczęliśmy mówić o zdrowiu.

Miesiąc świadomości raka piersi zbliżał się wielkimi krokami. Skontaktowaliśmy się by podjąć współpracę z wieloma fundacjami, ale jakoś cały czas coś stawało na przeszkodzie w szybkim podjęciu działania. Wtedy dostaliśmy od przyjaciółki naszej projektantki dane fundacji Onko Rakiety. Telefon, wymiana emaili, udostępnienie logotypów, szybka akcja z przekazaniem dochodu ze sprzedaży modelu biustonosza Agio z kolekcji jesień zima 2023_24 i tak to się zaczęło…

Chcielibyśmy dziś móc powiedzieć odważnie za Jurkiem Owsiakiem, że na ile będziemy mogli będziemy wspierać fundację Rakiet do końca świata i jeden dzień dłużej!

Fundację tworzą niesamowici ludzie, kiedy się ich spotyka to trudno połączyć tą energię z tak dojmującym tematem jak choroby nowotworowe. Maja, Ania, Ola, Mateusz w nich jest energia życia, działania i czyste dobro!

My już wiemy, że unikanie tematu chorób, a co za tym idzie badań profilaktycznych, tego, że choroby są nie uchroni nikogo przed utratą zdrowia. Natomiast propagowanie świadomości raka piersi i nie tylko i wszelkich sposobów wczesnego wykrywania, może ocalić nasze zdrowie a w konsekwencji życie.

Pamiętajcie też, że diagnoza to nie jest wyrok! Owszem trzeba mieć odwagę w wielu przypadkach by mieć nadzieję, ale warto ją mieć!

Ruszamy ze wspólnymi działaniami i jednym z nich będą artykuły tworzone w oparciu o nasze doświadczenie. Naszym założeniem jest by dawać Wam drogie Klientki i Klienci wiedzę i wsparcie.

Jeśli macie jakieś pytania, jesteście ciekawe informacji na dany temat lub potrzebujecie wsparcia piszcie do nas.