Darmowa dostawa od 250 zł| Szybka dostawa 1-3 dni robocze| Odroczone płatności Paypo

Wyszukiwarka
Baner główny modelka w czarnej bieliźnie

Realizacja zamówień

1. Z chwilą złożenia Zamówienia przez Klienta dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży Towaru. Po złożeniu Zamówienia Klient otrzymuje e-mail z podsumowaniem Zamówienia i informacją o zarejestrowaniu Zamówienia w Sklepie oraz inne wymagane prawem informacje.

2. Po otrzymaniu przez Klienta potwierdzenia przyjęcia oferty, rozpoczyna się proces realizacji zamówienia przez Sprzedającego.

3. Orientacyjny termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze i jest zależny między innymi od:

a) wybranego przez Klienta sposobu płatności – w przypadku wyboru opcji „przedpłaty” realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu na rachunku bankowym Sprzedającego wpłaty za Towar oraz za dostawę. Wysyłka towaru następuje do 3 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty za zamówienie. W przypadku wyboru opcji „za pobraniem” wysyłka towaru następuje do 3 dni roboczych od momentu kiedy Sprzedający otrzyma zamówienie w panelu sklepu internetowego.

4. Koszt wysyłki Towaru ponosi Klient i jest on doliczany do ceny za wybrany Towar. Koszt ten jest wskazywany Klientowi przed złożeniem przez niego zamówienia. Wysokość tego kosztu może zależeć od wybranego przez Klienta sposobu dostawy (np. kurier) i sposobu płatności wybranego przez Klienta (np. za pobraniem).

5. Produkty są dostarczane pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy przewozowej. Przewidywany czas dostawy Towaru przez przewoźnika to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki.

6. Towar objęty Zamówieniem jest dostarczany Klientowi wraz z dokumentami potwierdzającymi zawarcie umowy sprzedaży, to jest:

a) paragonem fiskalnym lub fakturą VAT, jeżeli Klient żądał jej wystawienia przy dokonywaniu Zamówienia i podał niezbędne dane do jej wystawienia, oraz

b) informacjami, o których mowa w art. 12 ust.1 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta(Dz. U. poz. 827) .

7. Treści umów sprzedaży zawieranych w Sklepie są przechowywane przez system informatyczny Sklepu przez okres co najmniej 3 miesięcy od daty zawarcia każdej z umów, a treść tych umów jest udostępniania wyłącznie stronom umowy lub na żądanie uprawnionych organów władzy publicznej zgodnie z przepisami prawa. Każdy Klient, który dokonał procedury rejestracji, ma – po zalogowaniu – dostęp do wszystkich swoich umów sprzedaży zawartych w Sklepie przez okres ich przechowywania w systemie informatycznym, o którym mowa powyżej.

8. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać Towary bez wad.

9. Zaleca się,aby Klient, odbierając przesyłkę z Towarem, sprawdził jej stan.

10. W przypadku wyboru opcji odbioru osobistego i płatności „przy odbiorze” w salonie firmowym Agio na ul. Boya Żeleńskiego 2 w Warszawie, Klient ma obowiązek odebrać zamówiony towar nie później niż do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia przez Sprzedającego dostępności zamówienia w salonie. W przypadku braku odbioru zamówionego towaru przez Klienta w podanym terminie, zamówienie zostanie anulowane.