Darmowa dostawa od 250 zł| Szybka dostawa 1-3 dni robocze| Odroczone płatności Paypo

Wyszukiwarka
Obraz

Tajemnica bielizny Agio tkwi w szczegółach

Agio zdobywa rynek od ponad czternastu lat. Bacznie obserwujemy trendy, nowości i staramy się eliminować wszystko co niedoskonałe by tworzyć produkty dające kobiecie poczucie komfortu i ogromnej wygody.  W Polsce jesteśmy w ponad czterystu sklepach multibrandowych. Małymi krokami, gdzieniegdzie z dużym sukcesem podbijamy inne europejskie kraje. Przykładem tego może być nasz bardzo dobry partner Dama de Copas działający na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Naszą zaletą i przewagą konkurencyjną są używane do produkcji biustonoszy miseczki. Biustonosz My Body z delikatnym wypełnieniem push up, w którym olej o specyficznej gęstości dopasowuje się pod wpływem ciepła kobiecego ciała do kształtu piersi, ale jednocześnie je unosi i lepiej eksponuje. Magic Up, Demi push up to miseczki o różnym kształcie zapewniające potrzeby różnych rodzajów biustu od tych jędrnych po bardziej zmęczone. Smart memory czy Triple push up to przykłady miseczek z wypełnieniem z pianki bądź inteligentnej dopasowującej się pod wpływem ciepła do piersi, bądź kształtowanej termicznie w trzy pionowe poduszeczki. Ostatnio bardzo modny typ biustonosza braletka w dwóch odsłonach w naszych kolekcjach – z niskim i z wyższym mostkiem dodatkowo miseczka wzmacniana bocznym panelem z podwójnej siateczki. W obydwu nowoczesna kieszonka na wkładkę push up, która daje swobodę jaki biustonosz dziś będziesz miała – naturalnie unoszący biust czy z efektem push up. Nasze biustonosze to także świetne miękkie modele na fiszbinie, te na mniejsze biusty i specjalne konstrukcje na większe rozmiary.

Agio tkwi w szczegółach i rzeczywiście trzeba przyznać, że zarówno do nich jak i do wysokiej jakości kontrolowanej od momentu doboru materiałów, aż po produkcję przywiązujemy ogromną wagę.