Darmowa dostawa od 250 zł| Szybka dostawa 1-3 dni robocze| Odroczone płatności Paypo

Wyszukiwarka
Strona główna Zwroty i wymiana

Proste zwroty i wymiana

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy lub wymienić towar w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy/wymiany towaru wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy/wymiany towaru, muszą Państwo poinformować Sklep Internetowy Agio Milano o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia poprzez pismo wysłane pocztą na adres: Agio Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, ul. Wielicka 36C/91, 02-657 Warszawa.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy/wymiany towaru (Formularz wymiany/zwrotu/reklamacji) jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres: sklep@agioltd.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy/wymiany towaru, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy/wymiany towaru

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyłączeniem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa zwracany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych opłat w związku z tym zwrotem.

Opłatą za wysyłkę zwracanych produktów obciążony jest klient za wyjątkiem sytuacji, w której błąd leżał po stronie Sprzedawcy. W sytuacji, w której błąd leżał po stronie Sprzedawcy, prosimy o wcześniejszy kontakt na adres: sklep@agioltd.com

Wymiana produktów może nastąpić w terminie 14 dni od daty otrzymania przez klienta zamówienia. Opłatą za wysyłkę wymienianych produktów obciążony jest klient za wyjątkiem sytuacji, w której błąd leży po stronie Sprzedawcy. Sprzedający zobowiązuje się wymienić towar nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru od klienta. Sprzedający ponosi koszty wysyłki wymienianego towaru do klienta.

Gotowy wzór formularza do pobrania: Formularz wymiany/zwrotu/reklamacji

Adres do wysyłki wymiany/zwroty/reklamacje:

Agio Sp. Z O. O
ul. Wielicka 36C/91
02-657 Warszawa